I Love Travel

luxusní dárek Zážitky v pivovarském lázeňském hotelu v srdci Beskyd s privátními lázněmi v lese i na pokoji

 •  
00 hodnocení
4690 Kč KOUPIT ZA 3990 Kč
6
Zbývá 54 ks

Obsah balíčku

 • Ubytování v pokoji Standard nebo Superior pro dva na 1 noc
 • Strava: Snídaně
 • Bohaté snídaně z lokálních surovin po dobu pobytu
 • 1× tradiční večeře pro dva v pivovarské hospůdce (např. pečené koleno, žebra, strapačky, halušky atd.)
 • Wellness
 • Pivní péče partnerská v Rožnovských pivních lázních pro dva:
 • 30min. aromaterapie v parní bylinné sauně + peelingová rukavice – vlastní peeling celého těla
 • 30min. koupel v horké pivní mladině + maska kvasnicová
 • relaxace – zábal v psaníčku
 • 1× 45min. vstup do relaxační solné jeskyně s TV nebo audio programem pro oba
 • Ostatní služby
 • Sleva 10 % na Lesní wellness
 • Parkování zdarma
 • Wi-Fi zdarma

podmínky

 • PLATNOST JEDEN ROK AŽ DO 30/11/2022
 • Bonusy navíc na vyžádání na recepci lázní
 • sleva na vstup do Valašského muzea v přírodě
 • sleva na nákup ve Světě kamenů
 • možnost exkurze v manufaktuře na výrobu exkluzivních svíček Unipar
 • až 10% slevy na služby jezdeckého klubu (projížďky na koních, tréning jízdy)
 • Program pobytu: program je dobrovolný a lze si jej individuálně upravit (mimo lázeňské procedůry)
 • PO OVĚŘENÍ VOLNÉ KAPACITY A OBDRŽENÍ VOUCHERU REZERVUJTE S PŘEDSTIHEM SE ZMÍNKOU o iLoveTravel.cz VÝLUČNĚ EMAILEM NA PIVNÍCH LÁZNÍCH (viz kontaktní údaje na voucheru)
 • (Check-in 14:00, Check-out 10:00)
 • Dotazy na tel.774 430 000 (pouze dotazy)
 • Jednotlivé procedury mají relaxační charakter. V případě nejasností je nutno vše konzultovat s ošetřujícím lékařem.
 • Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami,s omezenou pohyblivostí a těhotným ženám. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele, pokud tuto skutečnost uvedou. Sluneční pláž je určena pro lidi se zdravou kůží. Zakoupením voucheru a rezervací je vyjadřován souhlas, že jsem si plně vědom svého zdravotního stavu a souhlasíte s provedením relaxačních procedur.
 • Pozn.: Soboty obsazeny s předstihem, doporučujeme využití ve dnech pondělí až čtvrtek. Případně rezervovat pobyt s předstihem min. 2 měsíců a více před nástupem co nejdříve po obdržení voucheru.

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
774 430 000
Velká mapa

Luxusní partnerská pivní péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA. Spojte příjemné s užitečným a navštivte Rožnovské pivní lázně. Uvedená cena je včetně bonusu ve formě ubytování pro DVA na 1 noc a lázeňských procedur v rámci jednoho dne. Ubytování přímo v lázních v areálu v nově otevřeném hotelu****.

V pivovarském hotelu In Spirit vás čeká pořádná porce odpočinku a rozmazlování. Jen vy a vaše drahá polovička si tu užijete ničím nerušený pobyt, který naplníte privátním wellness třeba v nově otevřených lesních lázních, dobrým jídlem a podle chuti i výlety. Hotel nabízí termíny až do konce června 2022.

V případě uzavření hotelu z důvodu zhoršení epidemiologické situace vám termín pobytu posuneme i nad rámec původní platnosti bez dalších poplatků.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE K BALÍČKU PRO DVA 

 • Ubytování v pokoji Standard nebo Superior pro dva
  Strava: Snídaně
  Bohaté snídaně z lokálních surovin po dobu pobytu
  1× tradiční večeře pro dva v pivovarské hospůdce (např. pečené koleno, žebra, strapačky, halušky atd.)
  Wellness
  Pivní péče partnerská v Rožnovských pivních lázních pro dva:
  30min. aromaterapie v parní bylinné sauně + peelingová rukavice – vlastní peeling celého těla
  30min. koupel v horké pivní mladině + maska kvasnicová
  relaxace – zábal v psaníčku
  1× 45min. vstup do relaxační solné jeskyně s TV nebo audio programem pro oba
  Ostatní služby
  Sleva 10 % na Lesní wellness
  Parkování zdarma
  Wi-Fi zdarma
 • Platnost až do 30/11/2022

Pozn.: VOLNÉ KAPACITY LÁZEŇSKÝCH SLUŽEB VČ.UBYTOVÁNÍ OVĚŘÍTE VÝLUČNĚ NA EMAILU RECEPCE LÁZNÍ - recepce@roznovskepivnilazne.cz

Lázeňské služby jsou poskytovány v rámci jednoho dne dle rozpisu. Ostatní dny si můžete vychutnávat krásy Valašska nebo využívat služby v místě ubytování. Možnost navštívit Valašské muzeum v přírodě, nedaleké Pustevny či ochutnat čokoládu v nově otevřené Málkově čokoládovně přímo v lázních.

Soboty obsazeny s předstihem, doporučujeme využítí ve dnech pondělí až čtvrtek. Případně rezervovat pobyt s předstihem min.2 měsíců před nástupem co nejdříve po obdržení voucheru.

Luxusní dárek pro Vás i Vaše milované. Budeme Vás hýčkat na těle i na duchu v hlubokých pivovarských sklepeních  Rožnovského pivovaru. Vedle koupeli v horké černé pivní mladině o Vás budeme královsky pečovat…..prostě neopakovatelné uvolnění těla i mysli.

 
 

ČASTÉ DOTAZY

Kdy je volný termín?

Volné termíny ověříte výlučně pouze na emailu uvedeném výše.

Chci uplatnit příspěvek od zaměstnavatele a vystavit fa přes FKSP

Pokud si přejete vystavit fakturu na zaměstnavatele a uplatnit příspěvek FKSP zašlete prosím oficiální objednávku s uvedením fakturačních údajů zaměstnavatele přímo na poskytovatele Pivní lázně na kontaktní údaje uvedené níže v podmínkách akce přímo na recepci lázní. Poté Vás kontaktuje přímo poskytovatel a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Jak provedu rezervaci?

Jakmile obdržíte voucher (při platbě převodem do 1-2 pracovních dnů po odeslání platby) je možné provést rezervaci emailem na kontaktech uvedených na voucheru. Postačí přeposlat číselný kód voucheru na email recepce Pivních lázní s Vámi požadovaným termínem. Je nutné vyčkat na potvrzení pracovníkem recepce. Doporučujeme provést rezervaci s dostatečným předstihem a neodkládat ji na poslední chvíli pár měsíců před vypršením platnosti voucheru.

Jak dlouho předem provést rezervaci?

Lukrativní víkendové termíny a státní svátky jsou obsazeny díky velkému zájmu s předstihem. Nicméně balíček není omezen a lze čerpat s nástupem kterýkoliv den v týdnu. Pokud máte zájem o konkrétní termín v době zvýšeného zájmu klientů jako jsou např. letní prázdniny atd. doporučujeme provádět rezervaci s předstihem minimálně 8 a více týdnů před nástupem. Omezíte tím riziko, že Vámi požadovaný termín bude obsazen klienty, kteří si zajistili rezervaci před Vámi. Služby je potřeba vyčerpat do konce platnosti voucheru do 30/11/2022.

 

Portál pro Vás připravil 2-denní pobyt v Rožnově pod Radhoštěm s ozdravnými procedurami v pivních lázních, s příznivými účinky zdravého klimatu, s poznáváním a aktivním vyžitím za 3.990 Kč za 2 osoby po slevě a to včetně bonusu ubytování na 1 noc.

2 dny / 1 noc pobytu pro DVA

 

Dopřejte si regeneraci a ozdravení Vašeho těla i mysli. Aktivně odpočívejte, poznejte unikátní pamětihodnosti Rožnova a okolí v srdci Beskyd

 

Zážitkový hotel INSPIRIT s designovými pokoji

Tohle místo má zkrátka atmosféru – hotel je totiž vybudován z bývalého Rožnovského pivovaru. Pokud zvolíte romantickou variantu, bude pro vás připraven pokoj Spa & Wellness, který je krásně zařízený a doplněný designovými prvky z Bali. Samozřejmostí je TV, trezor, varná konvice a minibar s vinotékou, také se tu připojíte k Wi-Fi, abyste fotky z pobytu mohli posílat přátelům.

 

Ke každému De Luxe Spa & Wellness pokoji patří vlastní koupelna s balneo vanou, ve které si jednou za pobyt dopřejete pivní koupel. Součástí pokoje je i finská nebo parní sauna, kterou pro vás obsluha ráda na 90 minut připraví. 

 

Božský odpočinek ve wellness

Odpočinek je velmi důležitý, proto ve vašem programu rozhodně nebude chybět. V nabídce najdete variantu s aromaterapií v sauně i koupelí v pivní mladině, variantu s privátním vstupem do lesního wellness i romantickou variantu se saunou přímo v pokoji. 45min. vstup do solné jeskyně je součástí všech balíčků. 

 • Zážitkový wellness pobyt s lesním wellness je novinkou, kterou jinde nezažijete.
 • Kouzlo lesa, horké minerální vody a luxusní odpočívárny je doplněno aktuálním počasím, které si nelze objednat. 

 

 

Další výhody:

 • Bonusy navíc na vyžádání na recepci lázní:
 • 25% sleva na vstup do Valašského muzea v přírodě
 • 10% sleva na nákup ve Světě kamenů
 • možnost exkurze v manufaktuře na výrobu exkluzivních svíček Unipar
 • až 10% slevy na služby jezdeckého klubu (projížďky na koních, tréning jízdy)

 

Na závěr procedur Vás zveme na večeři do pivovarské hospody - servírujeme velké grilovaného kolena s pečivem a čeká na Vás řada výhod v rámci návštěvy Rožnova. 

 

Program pobytu: program je dobrovolný a lze si jej individuálně upravit (mimo lázeňské procedůry)

1. den:

příjezd, ubytování od 14. hodin, možnost návštěvy Valašského muzea, individuální program, večeře v místní restauraci v Rožnovských pivních lázních

2. den:

léčebné kůry v pivních lázních viz obsah balíčku 

 

 

Upřesnění k pobytovému balíčku:

POBYT REZERVUJTE PŘEDEM PO OVĚŘENÍ VOLNÉ KAPACITY SE ZMÍNKOU o iLoveTravel.cz NA RECEPCI PIVNÍCH LÁZNÍ 
 
(check-in 14:00, check-out 10:00)


Dotazy rádi zodpovíme na tel. 774 430 000 (pouze dotazy)

Jednotlivé procedury mají relaxační charakter. V případě nejasností je nutno vše konzultovat s ošetřujícím lékařem

Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami, s omezenou pohyblivostí a těhotným ženám. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele, pokud tuto skutečnost uvedou. Sluneční pláž je určena pro lidi se zdravou kůží. Zakoupením voucheru a rezervací je vyjadřován souhlas, že jsem si plně vědom svého zdravotního stavu a souhlasím s provedením relaxačních procedur.

PLATNOST POUKAZU DO 30/11/2022

pozn.: Soboty obsazeny s předstihem, doporučujeme využítí ve dnech pondělí až čtvrtek. Případně rezervovat pobyt předem co nejdříve po obdržení voucheru.

REZERVACI PROVÁDĚJTE E-MAILEM NA RECEPCI PIVNÍCH LÁZNÍ SE ZMÍNKOU O BALÍČKU S UBYTOVÁNÍM DLE VÝBĚRU. JE NUTNÉ PŘILOŽIT ČÍSLO VOUCHERU.

Hodnocení

Žádné hodnocení


Dotazy

Napsat nový dotaz
Žádné dotazy
  
  
PROVOZOVATEL
ILT MARKETING s.r.o
IČO:06224334
Cyrilská 508/7, Trnitá
BRNO - 602 00