I Love Travel

luxusní dárek Zážitky v pivovarském lázeňském hotelu v srdci Beskyd s privátními lázněmi v lese i na pokoji

 •  
00 hodnocení
4690 Kč KOUPIT ZA 3990 Kč
5
Zbývá 55 ks

Obsah balíčku

 • Ubytování v pokoji Standard nebo Superior pro dva
 • Strava: Snídaně
 • Bohaté snídaně z lokálních surovin po dobu pobytu
 • 1× tradiční večeře pro dva v pivovarské hospůdce (např. pečené koleno, žebra, strapačky, halušky atd.)
 • Wellness
 • Pivní péče partnerská v Rožnovských pivních lázních pro dva:
 • 30min. aromaterapie v parní bylinné sauně + peelingová rukavice – vlastní peeling celého těla
 • 30min. koupel v horké pivní mladině + maska kvasnicová
 • relaxace – zábal v psaníčku
 • 1× 45min. vstup do relaxační solné jeskyně s TV nebo audio programem pro oba
 • Ostatní služby
 • Sleva 10 % na Lesní wellness
 • Parkování zdarma
 • Wi-Fi zdarma

podmínky

 • PLATNOST JEDEN ROK AŽ DO 20.12.2021 (mimo Velikonoce)
 • Bonusy navíc na vyžádání na recepci lázní
 • sleva na vstup do Valašského muzea v přírodě
 • sleva na nákup ve Světě kamenů
 • možnost exkurze v manufaktuře na výrobu exkluzivních svíček Unipar
 • až 10% slevy na služby jezdeckého klubu (projížďky na koních, tréning jízdy)
 • Program pobytu: program je dobrovolný a lze si jej individuálně upravit (mimo lázeňské procedůry)
 • PO OVĚŘENÍ VOLNÉ KAPACITY A OBDRŽENÍ VOUCHERU REZERVUJTE S PŘEDSTIHEM SE ZMÍNKOU o iLoveTravel.cz VÝLUČNĚ EMAILEM NA PIVNÍCH LÁZNÍCH (viz kontaktní údaje na voucheru)
 • (Check-in 14:00, Check-out 10:00)
 • Dotazy na tel.774 430 000 (pouze dotazy)
 • Jednotlivé procedury mají relaxační charakter. V případě nejasností je nutno vše konzultovat s ošetřujícím lékařem.
 • Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami,s omezenou pohyblivostí a těhotným ženám. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele, pokud tuto skutečnost uvedou. Sluneční pláž je určena pro lidi se zdravou kůží. Zakoupením voucheru a rezervací je vyjadřován souhlas, že jsem si plně vědom svého zdravotního stavu a souhlasíte s provedením relaxačních procedur.
 • Pozn.: Soboty obsazeny s předstihem, doporučujeme využití ve dnech pondělí až čtvrtek. Případně rezervovat pobyt s předstihem min. 2 měsíců a více před nástupem co nejdříve po obdržení voucheru.

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
774 430 000
Velká mapa

Luxusní partnerská pivní péče s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA. Spojte příjemné s užitečným a navštivte Rožnovské pivní lázně. Uvedená cena je včetně bonusu ve formě ubytování pro DVA na 1 noc a lázeňských procedur v rámci jednoho dne. Ubytování přímo v lázních v areálu v nově otevřeném hotelu****.

V pivovarském hotelu In Spirit vás čeká pořádná porce odpočinku a rozmazlování. Jen vy a vaše drahá polovička si tu užijete ničím nerušený pobyt, který naplníte privátním wellness třeba v nově otevřených lesních lázních, dobrým jídlem a podle chuti i výlety. Hotel nabízí termíny až do konce prosince 2021.

V případě uzavření hotelu z důvodu zhoršení epidemiologické situace vám termín pobytu posuneme i nad rámec původní platnosti bez dalších poplatků.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE K BALÍČKU PRO DVA 

 • Ubytování v pokoji Standard nebo Superior pro dva
  Strava: Snídaně
  Bohaté snídaně z lokálních surovin po dobu pobytu
  1× tradiční večeře pro dva v pivovarské hospůdce (např. pečené koleno, žebra, strapačky, halušky atd.)
  Wellness
  Pivní péče partnerská v Rožnovských pivních lázních pro dva:
  30min. aromaterapie v parní bylinné sauně + peelingová rukavice – vlastní peeling celého těla
  30min. koupel v horké pivní mladině + maska kvasnicová
  relaxace – zábal v psaníčku
  1× 45min. vstup do relaxační solné jeskyně s TV nebo audio programem pro oba
  Ostatní služby
  Sleva 10 % na Lesní wellness
  Parkování zdarma
  Wi-Fi zdarma
 • Platnost až do 20.12.2021 (mimo Velikonoce)

Pozn.: VOLNÉ KAPACITY LÁZEŇSKÝCH SLUŽEB VČ.UBYTOVÁNÍ OVĚŘÍTE VÝLUČNĚ NA EMAILU RECEPCE LÁZNÍ - recepce@roznovskepivnilazne.cz

Lázeňské služby jsou poskytovány v rámci jednoho dne dle rozpisu. Ostatní dny si můžete vychutnávat krásy Valašska nebo využívat služby v místě ubytování. Možnost navštívit Valašské muzeum v přírodě, nedaleké Pustevny či ochutnat čokoládu v nově otevřené Málkově čokoládovně přímo v lázních.

Soboty obsazeny s předstihem, doporučujeme využítí ve dnech pondělí až čtvrtek. Případně rezervovat pobyt s předstihem min.2 měsíců před nástupem co nejdříve po obdržení voucheru.

Luxusní dárek pro Vás i Vaše milované. Budeme Vás hýčkat na těle i na duchu v hlubokých pivovarských sklepeních  Rožnovského pivovaru. Vedle koupeli v horké černé pivní mladině o Vás budeme královsky pečovat…..prostě neopakovatelné uvolnění těla i mysli.

 
 

ČASTÉ DOTAZY

Kdy je volný termín?

Volné termíny ověříte výlučně pouze na emailu uvedeném výše.

Chci uplatnit příspěvek od zaměstnavatele a vystavit fa přes FKSP

Pokud si přejete vystavit fakturu na zaměstnavatele a uplatnit příspěvek FKSP zašlete prosím oficiální objednávku s uvedením fakturačních údajů zaměstnavatele přímo na poskytovatele Pivní lázně na kontaktní údaje uvedené níže v podmínkách akce přímo na recepci lázní. Poté Vás kontaktuje přímo poskytovatel a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Jak provedu rezervaci?

Jakmile obdržíte voucher (při platbě převodem do 1-2 pracovních dnů po odeslání platby) je možné provést rezervaci emailem na kontaktech uvedených na voucheru. Postačí přeposlat číselný kód voucheru na email recepce Pivních lázní s Vámi požadovaným termínem. Je nutné vyčkat na potvrzení pracovníkem recepce. Doporučujeme provést rezervaci s dostatečným předstihem a neodkládat ji na poslední chvíli pár měsíců před vypršením platnosti voucheru.

Jak dlouho předem provést rezervaci?

Lukrativní víkendové termíny a státní svátky jsou obsazeny díky velkému zájmu s předstihem. Nicméně balíček není omezen a lze čerpat s nástupem kterýkoliv den v týdnu. Pokud máte zájem o konkrétní termín v době zvýšeného zájmu klientů jako jsou např. letní prázdniny atd. doporučujeme provádět rezervaci s předstihem minimálně 8 a více týdnů před nástupem. Omezíte tím riziko, že Vámi požadovaný termín bude obsazen klienty, kteří si zajistili rezervaci před Vámi. Služby je potřeba vyčerpat do konce platnosti voucheru do 20.12.2021.

 

Portál pro Vás připravil 2-denní pobyt v Rožnově pod Radhoštěm s ozdravnými procedurami v pivních lázních, s příznivými účinky zdravého klimatu, s poznáváním a aktivním vyžitím za 3.990 Kč za 2 osoby po slevě a to včetně bonusu ubytování na 1 noc.

2 dny / 1 noc pobytu pro DVA

 

Dopřejte si regeneraci a ozdravení Vašeho těla i mysli. Aktivně odpočívejte, poznejte unikátní pamětihodnosti Rožnova a okolí v srdci Beskyd

 

Zážitkový hotel INSPIRIT s designovými pokoji

Tohle místo má zkrátka atmosféru – hotel je totiž vybudován z bývalého Rožnovského pivovaru. Pokud zvolíte romantickou variantu, bude pro vás připraven pokoj Spa & Wellness, který je krásně zařízený a doplněný designovými prvky z Bali. Samozřejmostí je TV, trezor, varná konvice a minibar s vinotékou, také se tu připojíte k Wi-Fi, abyste fotky z pobytu mohli posílat přátelům.

 

Ke každému De Luxe Spa & Wellness pokoji patří vlastní koupelna s balneo vanou, ve které si jednou za pobyt dopřejete pivní koupel. Součástí pokoje je i finská nebo parní sauna, kterou pro vás obsluha ráda na 90 minut připraví. 

 

Božský odpočinek ve wellness

Odpočinek je velmi důležitý, proto ve vašem programu rozhodně nebude chybět. V nabídce najdete variantu s aromaterapií v sauně i koupelí v pivní mladině, variantu s privátním vstupem do lesního wellness i romantickou variantu se saunou přímo v pokoji. 45min. vstup do solné jeskyně je součástí všech balíčků. 

 • Zážitkový wellness pobyt s lesním wellness je novinkou, kterou jinde nezažijete.
 • Kouzlo lesa, horké minerální vody a luxusní odpočívárny je doplněno aktuálním počasím, které si nelze objednat. 

 

 

Další výhody:

 • sleva 10 % na ostatní lázeňské služby jako focení a intepretace aury, bioenergetická terapie – odstraňování bloků uložených v těle,  zábalu z horkého mláta, technologie HeartMath-jak žít život v radosti a eliminovat stres, pedikůra atd.
 • Bonusy navíc na vyžádání na recepci lázní:
 • 25% sleva na vstup do Valašského muzea v přírodě
 • 10% sleva na nákup ve Světě kamenů
 • možnost exkurze v manufaktuře na výrobu exkluzivních svíček Unipar
 • až 10% slevy na služby jezdeckého klubu (projížďky na koních, tréning jízdy)

 

Na závěr procedur Vás zveme na večeři do pivovarské hospody - servírujeme velké grilovaného kolena s pečivem a čeká na Vás řada výhod v rámci návštěvy Rožnova. 

 

Program pobytu: program je dobrovolný a lze si jej individuálně upravit (mimo lázeňské procedůry)

1. den:

příjezd, ubytování od 14. hodin, možnost návštěvy Valašského muzea, individuální program, večeře v místní restauraci v Rožnovských pivních lázních

2. den:

léčebné kůry v pivních lázních viz obsah balíčku 

 

 

Upřesnění k pobytovému balíčku:

POBYT REZERVUJTE PŘEDEM PO OVĚŘENÍ VOLNÉ KAPACITY SE ZMÍNKOU o iLoveTravel.cz NA RECEPCI PIVNÍCH LÁZNÍ 
 
(check-in 14:00, check-out 10:00)


Dotazy rádi zodpovíme na tel. 774 430 000 (pouze dotazy)

Jednotlivé procedury mají relaxační charakter. V případě nejasností je nutno vše konzultovat s ošetřujícím lékařem

Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami, s omezenou pohyblivostí a těhotným ženám. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele, pokud tuto skutečnost uvedou. Sluneční pláž je určena pro lidi se zdravou kůží. Zakoupením voucheru a rezervací je vyjadřován souhlas, že jsem si plně vědom svého zdravotního stavu a souhlasím s provedením relaxačních procedur.

PLATNOST POUKAZU JEDEN ROK DO 20.12.2021

pozn.: Soboty obsazeny s předstihem, doporučujeme využítí ve dnech pondělí až čtvrtek. Případně rezervovat pobyt předem co nejdříve po obdržení voucheru.

REZERVACI PROVÁDĚJTE E-MAILEM NA RECEPCI PIVNÍCH LÁZNÍ SE ZMÍNKOU O BALÍČKU S UBYTOVÁNÍM DLE VÝBĚRU. JE NUTNÉ PŘILOŽIT ČÍSLO VOUCHERU.

Hodnocení

Žádné hodnocení


Dotazy

Napsat nový dotaz
Žádné dotazy
  
  
PROVOZOVATEL
ILT MARKETING s.r.o
IČO:06224334
Cyrilská 508/7, Trnitá
BRNO - 602 00