I Love Travel

náš tip Ubytování pro DVA v designových apartmánech na Čtvrtích v Beskydech

 •  
00 hodnocení
2200 Kč KOUPIT ZA 1900 Kč
6
Zbývá 34 ks

Obsah balíčku

 • 2 noci/3dny pro DVA v apartmánu
 • možná přistýlka na dotaz
 • k dispozici vlastní kuchyňka, soc.zařízení se sprchovým koutem, wc
 • domácí zvířata malých plemen povolena za příplatek na místě
 • Recepce nonstop vstup
 • Check-in 14:00, check-out 10:00

podmínky

 • Poukaz uplatníte na emailu nactvrtich@gmail.com
 • Rezervujte prosím s dostatečným předstihem
 • Doporučujeme ověřit volný termín před nákupem poukazu
 • Poukazy lze sčítat a pobyt tak prodloužit
 • Platnost poukazu do 31.8.2021 (mimo Vánoce a Silvestr)

Volné termíny

duben 2021
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Informace o volném termínu jsou pouze orientační, přesné informace zjistíte po kontaktování firmy.

Kde uplatnit

Apartmány na Čtvrtích
Dolní Bečva 357
+420 774 134 357
Velká mapa

OBSAH BALÍČKU

 • 2 noci/3dny pro DVA v apartmánu
 • Možná přistýlka na dotaz
 • K dispozici vlastní kuchyňka, soc.zařízení se sprchovým koutem, wc
 • Domácí zvířata malých plemen povolena za příplatek na místě
 • Recepce nonstop vstup
 • Check-in 14:00, check-out 10:00
 • Platnost do 31/8/2021 (mimo Vánoce a Silvestr)

APARTMÁNY

Malé a útulné. Přesně pro dva. Apartmány, ve kterých si necháte zdát o ranní mlze a večerních západech slunce přímo pod Radhoštěm.

Každý apartmán má svou plnohodnotně vybavenou kuchyňku, manželskou postel, jídelní kout a koupelnu. TV a rychlá WIFI je pro naše hosty samozřejmostí. 5 minut pěší chůzí od apartmánů se nachází náměstíčko s cukrárnou, hřiště pro děti a potraviny. Parkování u apartmánů zdarma.

Okolí našich apartmánů skýtá plno možností pro milovníky sportu, ať už se jedná o tenis, golf, lyžování, běžky, pěší turistiku, nebo jen odpočinek a relaxaci v nedalekých pivních lázních či jiných wellness centrech. Klid a ticho obklopující Dolní Bečvu si odvezete s sebou domů, do světa denních starostí. Užijte si na pár dní útěk do přírody, která Vás okouzlí. 

 

 

Svou rezervaci termínu provedete po obdržení voucheru na e-mailu: nactvrtich@gmail.com nebo telefonicky na tel: +420 774 134 357. Pro rezervaci si připravte číslo voucheru, které nám nahlásíte.

 

K dispozici jsou přistýlky či postýlky pro dítě za doplatek na místě. Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítání.

 

Doporučené tipy na výlet v okolí

 

Valašské muzeum v Rožnově pod Radhoštěm – nachází se zde Dřevěné městečko, Valašská dědina a Mlýnská dolina. Muzeum leží v samotném srdci města a nabízí návštěvníkům unikátní pohled do historie života obyvatel regionu.

Rožnovské pivní lázně – zažijte jedinečný pocit v pivních koupelích a nechejte se hýčkat školeným personálem při jedné z mnoha procedur, které zde nabízejí.

Technické muzeum Tatra v Kopřivnici – nejrozsáhlejší sbírka historických i současných vozů Tatra. Muzeum, které při svém cestování nemůžete minout.

 

Objevte krásy Valašska na elektrokole

 

V rámci návštěvy máte možnost zapůjčení oblíbeného modelu horského elektrokola nyní se zcela přepracovaným hliníkovým rámem, částečně integrovanou baterií, novým barevným displejem a silným středovým pohonem s velmi vysokým točivým momentem a dojezdem až 90km. Vynikající kolo, které si můžete zapůjčit na 1/2 dne nebo celý den se postará o to, abyste si jízdu terénem užili tak, jako nikdy předtím. S pomocí silného elektromotoru snadno zdoláte vše, co se vám odváží postavit do cesty. Můžete tak vyrazit jak na Pustevny nebo si zajet až k přehradě Šance či případně objevovat krásy místní přírody po Valašské cyklostezce.         

 

 

 

Cyklostezka BEČVA – pro cyklisty, turisty ale také běžkaře.

Cyklostezku si užijete ve kterémkoli ročním období. Cyklostezka vede od pramenů Bečvy, až po její soutok s Moravou. Celková délka cyklostezky Bečva je 160 km. Cyklostezku lemuje spousta turistických cílů a památek, které Vám zpestří Váš výlet.

 

Krytý bazén v Rožnově pod Radhoštěm – příjemné vyžití pro rodiny s dětmi.

 

Beskydy jsou právem označovány za jeden z turistických rájů. Nevíte kam vyrazit s dětmi na výlet? Chcete uniknout z ruchu města do překrásné přírody a strávit nezapomenutelné chvíle s přáteli? Turistika v Beskydech je přesně to, co hledáte.

Video: Jakub Hutyra

Od Těšínských Beskyd až po Javorníky na Valašsku jsou pro pěší výlety připraveny desítky kilometrů dobře značených turistických tras, ze kterých jsou překrásné výhledy do horských údolí.

 

Z našich apartmánů vede 13 km dlouhý okruh na Radhošť (1129 m n.m.) se známou sochou Radegasta. Po horském hřebeni můžete pokračovat až na Pustevny, ze kterých sejdete zpět do Dolní Bečvy.

Hodnocení

Žádné hodnocení


Dotazy

Napsat nový dotaz
Žádné dotazy
  
  
PROVOZOVATEL
ILT MARKETING s.r.o
IČO:06224334
Cyrilská 508/7, Trnitá
BRNO - 602 00