I Love Travel

luxusní dárek Klasická pivní péče - Kúra pivní partnerská speciál pro dva s ochutnávkou v Málkově čokoládovně včetně ubytování na 1 noc

 •  
00 hodnocení
4090 Kč KOUPIT ZA 3490 Kč
18
Zbývá 2 ks

Obsah balíčku

 • Pobyt na 2 dny/1 noc pro DVA dle výběru viz možnosti ubytování
 • 1x snídaně pro 2 os.
 • Kúra pivní partnerská speciál pro DVA s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních:
 • Aromaterapie + peelingové rukavice pro vlastní peeling celého těla v aromaterapii a audio programem tajné jogínské techniky
 • koupel v černé pivní mladině s obsahem piv. kvasnic v dřevěné dvojvaně,
 • pivní kvasnicová maska na obličej,
 • relaxační odpočinek na na lůžku,
 • 2x 0,5l kvasnicového piva pro každého,
 • návštěva Málkovy čokoládovny (dle otevírací doby)
 • 1x večeře pro dva v pivovarské hospodě (velké pečené koleno s pečivem)
 • Upřesnění k ubytování:
 • Ubytování ve 2-lůžk. pokojích (s možností přistýlky) na Ranči Bučiska s wellness službami v rámci akce 1+1 zdarma*(1os. zdarma, 2 za doplatek na místě, 290 Kč/1h pár) cca 20min.chůze od Pivních lázní (možnost využití hotelového taxi).Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi nebo na hotelu Bečva se snídaní (výběr možný dle volných kapacit, ubytování si domluvíte při rezervaci termínu přímo s recepcí lázní)
 • DALŠÍ MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ
 • Uveden příplatek za noc (hradí se na recepci pivních lázní), možná i přistýlka včetně zvířete
 • Hotel Relax*** (příplatek 150 Kč/os./noc, neomezený vstup do vnitřního bazénu (v létě i venkovního ohřívaného), snídaně formou švédských stolů(od lázní 20–25 min. chůze, 5 min. autem)
 • Hotel Forman(příplatek 150 Kč/os/noc, vč.snídaně), Apartmány u pivovaru (150 Kč/os./noc) nebo přímo v areálu pivovaru na Rožnovských Pivních lázních v nově otevřeném hotelu InSpirit****(vč.bohaté snídaně, příplatek 490 Kč/os./noc)

podmínky

 • PLATNOST DO 30.9.2020
 • Bonusy navíc na vyžádání na recepci lázní
 • sleva na vstup do Valašského muzea v přírodě
 • sleva na nákup ve Světě kamenů
 • možnost exkurze v manufaktuře na výrobu exkluzivních svíček Unipar
 • Program pobytu: program je dobrovolný a lze si jej individuálně upravit (mimo lázeňské procedůry)
 • PO OVĚŘENÍ VOLNÉ KAPACITY A OBDRŽENÍ VOUCHERU REZERVUJTE S PŘEDSTIHEM SE ZMÍNKOU o iLoveTravel.cz VÝLUČNĚ EMAILEM NA PIVNÍCH LÁZNÍCH (viz kontaktní údaje na voucheru)
 • (Check-in 14:00, Check-out 10:00)
 • Dotazy na tel.774 430 000 (pouze dotazy)
 • Jednotlivé procedury mají relaxační charakter. V případě nejasností je nutno vše konzultovat s ošetřujícím lékařem.
 • Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami,s omezenou pohyblivostí a těhotným ženám. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele, pokud tuto skutečnost uvedou. Sluneční pláž je určena pro lidi se zdravou kůží. Zakoupením voucheru a rezervací je vyjadřován souhlas, že jsem si plně vědom svého zdravotního stavu a souhlasíte s provedením relaxačních procedur.
 • Pozn.: Soboty obsazeny s předstihem, doporučujeme využítí ve dnech pondělí až čtvrtek. Případně rezervovat pobyt s předstihem min. 2 měsíců a více před nástupem co nejdříve po obdržení voucheru.

Kde uplatnit

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
774 430 000
Velká mapa

Balíček s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA. Spojte příjemné s užitečným a navštivte Rožnovské pivní lázně. Uvedená cena je včetně bonusu ve formě ubytování pro DVA na 1 noc v blízkém ubytovacím zařízení dle výběru a lázeňských procedur v rámci jednoho dne. Možnost ubytování přímo v lázních v areálu v nově otevřeném hotelu InSpirit****.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE K BALÍČKU PRO DVA 

Pobyt na 2 dny/1 noc pro DVA dle výběru viz možnosti ubytování
1x snídaně pro 2 os.
Kúra pivní partnerská speciál pro DVA s unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních:
Aromaterapie + peelingové rukavice pro vlastní peeling celého těla v aromaterapii a audio programem tajné jogínské techniky
koupel v černé pivní mladině s obsahem piv. kvasnic v dřevěné dvojvaně,
pivní kvasnicová maska na obličej,
relaxační odpočinek na na lůžku,
2x 0,5l kvasnicového piva pro každého,
návštěva Málkovy čokoládovny (dle otevírací doby)
1x večeře pro dva v pivovarské hospodě (velké pečené koleno s pečivem)

Při volbě ubytování na Wellness Ranči Bučiska, který má k dispozici krytou jízdárnu se dozvíte vše o chovu koní a můžete si v rámci voucheru vyzkoušet i jízdu za příplatek na místě (jezdí se za každého počasí)

Kúra pivní partnerská s mnoha unikátními procedurami v Rožnovských pivních lázních pro DVA v rámci jednoho dne (PODROBNÝ POPIS PROCEDUR VIZ DETAILY AKCE POPSANÉ NÍŽE)

Platnost až do 30.9.2020

Pozn.: VOLNÉ KAPACITY LÁZEŇSKÝCH SLUŽEB VČ.UBYTOVÁNÍ OVĚŘÍTE VÝLUČNĚ NA EMAILU RECEPCE LÁZNÍ - recepce@roznovskepivnilazne.cz

Lázeňské služby jsou poskytovány v rámci jednoho dne dle rozpisu. Ostatní dny si můžete vychutnávat krásy Valašska nebo využívat služby v místě ubytování. Možnost navštívit Valašské muzeum v přírodě, nedaleké Pustevny či ochutnat čokoládu v nově otevřené Málkově čokoládovně přímo v lázních.

Soboty obsazeny s předstihem, doporučujeme využítí ve dnech pondělí až čtvrtek. Případně rezervovat pobyt s předstihem min.2 měsíců před nástupem co nejdříve po obdržení voucheru.

Luxusní dárek pro Vás i Vaše milované. Budeme Vás hýčkat na těle i na duchu v hlubokých pivovarských sklepeních  Rožnovského pivovaru. Vedle koupeli v horké černé pivní mladině o Vás budeme královsky pečovat…..prostě neopakovatelné uvolnění těla i mysli.

 

ČASTÉ DOTAZY

Kdy je volný termín?

Volné termíny ověříte výlučně pouze na emailu uvedeném výše.

Chci uplatnit příspěvek od zaměstnavatele a vystavit fa přes FKSP

Pokud si přejete vystavit fakturu na zaměstnavatele a uplatnit příspěvek FKSP zašlete prosím oficiální objednávku s uvedením fakturačních údajů zaměstnavatele přímo na poskytovatele Pivní lázně na kontaktní údaje uvedené níže v podmínkách akce přímo na recepci lázní. Poté Vás kontaktuje přímo poskytovatel a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Jak provedu rezervaci?

Jakmile obdržíte voucher (při platbě převodem do 1-2 pracovních dnů po odeslání platby) je možné provést rezervaci emailem na kontaktech uvedených na voucheru. Postačí přeposlat číselný kód voucheru na email recepce Pivních lázní s Vámi požadovaným termínem. Je nutné vyčkat na potvrzení pracovníkem recepce. Doporučujeme provést rezervaci s dostatečným předstihem a neodkládat ji na poslední chvíli pár měsíců před vypršením platnosti voucheru.

Jak dlouho předem provést rezervaci?

Lukrativní víkendové termíny a státní svátky jsou obsazeny díky velkému zájmu s předstihem. Nicméně balíček není omezen a lze čerpat s nástupem kterýkoliv den v týdnu. Pokud máte zájem o konkrétní termín v době zvýšeného zájmu klientů jako jsou např. letní prázdniny atd. doporučujeme provádět rezervaci s předstihem minimálně 8 a více týdnů před nástupem. Omezíte tím riziko, že Vámi požadovaný termín bude obsazen klienty, kteří si zajistili rezervaci před Vámi. Služby je potřeba vyčerpat do konce platnosti voucheru do 30.9.2020.

 

*hotel In Spirit **** přímo v areálu Rožnovských pivních lázní za příplatek 490 Kč/os./noc  

 

Na výběr máte několik možností: V ceně poukazu máte ubytování na romantickém Wellness Ranči Bučiska (zahrnut v ceně poukazu včetně snídaně, nově rekonstruované pokoje-soc.zařízení se sprchovým koutem, TV, WiFi)nebo hotel Bečva se snídaní (zahrnut v ceně poukazu) nebo hotel FORMAN(příplatek 150 Kč/os./noc, vč.snídaně a možnosti vstupu do wellness v rámci resortu ENERGETIC, AKCE 1+1 tj.první os.ZDARMA, druhá za příplatek na místě).

Za příplatek je možné využít také ubytování v blízkém hotelu RELAX***(příplatek 150Kč/os./noc). Možnost ubytování také přímo v lázních v areálu pivovaru v nově otevřeném hotelu InSpirit**** (vč.snídaně, příplatek 490 Kč/os./noc - hradí se na místě na recepci) 

pozn.: příplatky se hradí na místě při příjezdu v recepci Rožnovských Pivních lázní, ubytování volíte při písemné rezervaci na emailu Pivních lázní předem.

*hotel Relax*** (příplatek 150 Kč/os./noc na recepci lázní)

 

2 dny / 1 noc pobytu pro DVA

*hotel RELAX* (příplatek 150Kč/os./noc)

*Na hotelu Relax*** k dispozici vnitřní i venkovní bazén

 

 

Další služby které lze čerpat v rámci ubytování na Ranči Bučiska

Vstup do Wellness na 1h akce 1+1 zdarma - doplací pouze druhá osoba 290Kč
Vstup do Wellness na 2h akce 1+1 zdarma - doplací pouze druhá osoba 440Kč
Vstup do Wellness na 2h + masáž 20min akce 1+1 zdarma, první os.bez doplatku, druhá osoba za doplatek 840Kč

Rancherovo degustační menu včetně degustace 3druhů slivovice(předkrm grilovaný hermelín na salátovém listu s medovohořčičným dipem/nebo Valašská kyselica, hlavní chod specialita šéfkuchaře - grilovaná masitá žebírka s domácím chlebem, zákusek-maminčin štrůdl se šlehačkou a čokoládovým dipem) -původně 525Kč slevněno pro hosty lázní po předložení voucheru na 365Kč

Varianta bez degustace slivovice původně 390Kč slevněno na 290Kč. Veškeré doplatky za služby Ranče hradíte na místě.

Dopřejte si regeneraci a ozdravení Vašeho těla i mysli. Aktivně odpočívejte, poznejte unikátní pamětihodnosti Rožnova a okolí v srdci Beskyd

 

Obsah balíčku cena za 2 osoby:

 

 

Co vás čeká? 

 

 • V lázních Vás nejdříve  prohřejeme v jemné bylinné aromatické páře se třemi druhy bylin, do rukou Vám dáme krygl studeného kvasnicového jedenáctistupňového piva Radhošť oceněné zlatou medailí na soutěži českých sládků a peelingovou rukavici pro vlastní celotělový peeling,
 • zaposlouchat se můžete do audio programu tajné jogínské techniky,
 • poté Vás oba ponoříme do velké dřevěné kádě s horkou černou pivní mladinou s vysokým obsahem pivovarských kvasnic a další krygl na Vás bude čekat.
 • Na obličej, vlasy popř. i dekolt- pokud si to budete přát,  Vám budeme aplikovat masku z čerstvých pivovarských kvasnic,
 • a na závěr Vás čeká přechod do vyšších pater lázní, kde Vás uložíme a zabalíme formou tzv. psaníčka do zábalu a vřele doporučujeme prolít tělo antioxidanty nebo pivem.
 • náladu Vám zpříjemní návštěva Málkovy čokoládovny (podle otevírací doby)
 • Součástí ceny je ručníkový servis
 • v pivovarské hospodě nebo kavárně na Vás bude čekat večeře v podobě velkého grilovaného kolena s pečivem
 • na závěr Vás čeká sladká tečka - ochutnávka pralinek v Málkově čokoládovně a pralinkárně (dle otevírací doby čokoládovny)

 • sleva 10 % na ostatní lázeňské služby jako focení a intepretace aury, bioenergetická terapie – odstraňování bloků uložených v těle,  zábalu z horkého mláta, technologie HeartMath-jak žít život v radosti a eliminovat stres, pedikůra atd.
 • Bonusy navíc na vyžádání na recepci lázní:
 • 25% sleva na vstup do Valašského muzea v přírodě
 • 10% sleva na nákup ve Světě kamenů
 • možnost exkurze v manufaktuře na výrobu exkluzivních svíček Unipar
 • až 10% slevy na služby jezdeckého klubu (projížďky na koních, tréning jízdy)

Platnost voucheru až do 30.9.2020

Na závěr procedur Vás zveme na večeři do pivovarské hospody - servírujeme velké grilovaného kolena s pečivem a čeká na Vás řada výhod v rámci návštěvy Rožnova. 

 

Program pobytu: program je dobrovolný a lze si jej individuálně upravit (mimo lázeňské procedůry)

1. den:

příjezd, ubytování od 14. hodin, možnost návštěvy Valašského muzea, individuální program, večeře v místní restauraci v Rožnovských pivních lázních, možnost využití hotelového wellness za příplatek

2. den:

léčebné kůry v pivních lázních viz obsah balíčku

 

 

Upřesnění k pobytovému balíčku:

POBYT REZERVUJTE PŘEDEM PO OVĚŘENÍ VOLNÉ KAPACITY SE ZMÍNKOU o iLoveTravel.cz NA RECEPCI PIVNÍCH LÁZNÍ 
 
(check-in 14:00, check-out 10:00)


Dotazy rádi zodpovíme na tel. 774 430 000 (pouze dotazy)

Jednotlivé procedury mají relaxační charakter. V případě nejasností je nutno vše konzultovat s ošetřujícím lékařem

Vstup není dovolen osobám s otevřenými nebo nezhojenými ranami nebo chronickými chorobami, s omezenou pohyblivostí a těhotným ženám. Osobám s vysokým tlakem snižujeme teplotu páry i koupele, pokud tuto skutečnost uvedou. Sluneční pláž je určena pro lidi se zdravou kůží. Zakoupením voucheru a rezervací je vyjadřován souhlas, že jsem si plně vědom svého zdravotního stavu a souhlasím s provedením relaxačních procedur.

PLATNOST POUKAZU DO 30.9.2020

pozn.: Soboty obsazeny s předstihem, doporučujeme využítí ve dnech pondělí až čtvrtek. Případně rezervovat pobyt předem co nejdříve po obdržení voucheru.

REZERVACI PROVÁDĚJTE VÝLUČNĚ E-MAILEM NA RECEPCI PIVNÍCH LÁZNÍ SE ZMÍNKOU O BALÍČKU S UBYTOVÁNÍM DLE VÝBĚRU. JE NUTNÉ PŘILOŽIT ČÍSLO VOUCHERU A VYČKAT NA POTVRZENÍ ZE STRANY RECEPCE.

* Wellness Ranč Bučiska nabízí možnost vyúky jízdy na koních (krytá jízdárna k dispozici za jakéhokoliv počasí)

 

Romantické ubytování ve westernovém stylu cca 10min.chůze od lázní

Hodnocení

Žádné hodnocení


Dotazy

Napsat nový dotaz
Natálie Jakešová
16.02.2020 10:29:26
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možnost ubytování s domácím mazlíčkem? Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Jakešová Natálie více »
  
  
PROVOZOVATEL
ILT MARKETING s.r.o
IČO:06224334
Cyrilská 508/7, Trnitá
BRNO - 602 00