I Love Travel

náš tip First minute 15-denní dovolená u Černého moře na Slunečném pobřeží v Bulharsku

 •  
00 hodnocení

Máme celkem 2 varianty slevy.
Vyberte si tu která vám vyhovuje.

14990 Kč KOUPIT ZA 12990 Kč
0
Zbývá 10 ks

Obsah balíčku

 • Cena zahrnuje
 • 15-denní pronájem celého apartmánu - studia (14nocí/15dnů)
 • uvedená cena za os.při obsazení apartmánu 2 os.
 • 2 lůžka + 1 až 2 přistýlky na rozkládací pohovce
 • spotřeby médií - teplá a studená voda, elektřina
 • klimatizace ve všech termínech
 • internet
 • bazény, dětská brouzdaliště v resortu Rainbow
 • příslušenství pro relax u bazénů
 • dětská hřiště
 • Cena nezahrnuje
 • pobytový poplatek 50 Kč/os./noc od 18 let (nebo min. 2 os.)
 • závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky 190 Kč/os. jednorázově za celý pobyt
 • transfer z letiště Burgas (cca 25 min.jízdy autem, cena od 45 Leva)
 • Stravování: vlastní, doprava: vlastní (možnosti viz popis akce)

podmínky

 • Držitel poukazu je povinen uzavřít cestovní smlouvu přímo s pořádající CK
 • Po obdržení voucheru je nutné zaslat rezervační email na kontakty uvedené na voucheru. Poté Vás kontaktujte delegát a zašle vám cestovní smlouvu. Bližší informace na tel.+420 775 957 704 (PO-PÁ 9 - 18h)
 • Pobyt 14nocí/15dnů v apartmánu-studiu pro 2-4 osoby při 2 platících os.
 • Termín volíte dle výběru uvedeném na stránkách pořádající CK
 • Cena nezahrnuje:
 • pobytový poplatek 50 Kč/os./noc od 18 let (nebo min. 2 os.)
 • závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky 190 Kč/os. jednorázově za celý pobyt
 • není zahrnuta doprava a stravování (možnosti viz popis akce)

Kde uplatnit

CK A21
U Cukrovaru 611/22
OLOMOUC 77900
+420 571 117 141
Velká mapa

Dovolená v Bulharsku na Slunečném pobřeží u Cacao Beach, nejkrásnější pláže Černého moře, pobyty v Rainbow Holiday resortu.

First minute na 14 nocí/15dnů cena za pronájem celého apartmánu/studia po slevě s vlastní dopravou.

 

Cena zahrnuje:

 • 15-denní pronájem celého apartmánu - studia pro 2-4 os.

 • 2 lůžka a 1 až 2 přistýlky na rozkládací pohovce

 • uvedená cena za os. dle varianty slevy platí při 2 a více platících osobách
 • spotřeby médií - teplá a studená voda, elektřina

 • klimatizace ve všech termínech

 • internet

 • bazény, dětská brouzdaliště v resortu Rainbow

 • příslušenství pro relax u bazénů

 • dětská hřiště

Cena nezahrnuje:

 • pobytový poplatek 50 Kč/os./noc od 18 let (nebo min. 2 os.)
 • závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky 190 Kč/os. jednorázově za celý pobyt

 • není zahrnuta doprava a stravování (možnosti viz níže)

Dostupné termíny volíte při rezervaci u delegáta CK viz přiložená tabulka

Během rezervace je nutné nahlásit číslo voucheru.

30.06. - 14.07.18 15 dní 12 990 Kč  
červenec 2018
07.07. - 21.07.18 15 dní 12 990 Kč  
14.07. - 28.07.18 15 dní 12 990 Kč  
28.07. - 11.08.18 15 dní 12 990 Kč  
04.08. - 18.08.18 15 dní 12 990 Kč

srpen/září 2018

18.08. - 01.09.18 15 dní 12 990 Kč  
25.08. - 08.09.18 15 dní 12 990 Kč  
     

 

Stravování: vlastní

V rámci ubytování je možnost stravování formou meníček v cenách za teplá jídla od cca 4 Leva (cca 60 Kč).

Na místě je také možnost dokoupení polopenze v hotelovém komplexu Rainbow za 10 Eur/os.


Pokud toužíte po gastrozážitcích, uspokojí Vás četné restaurace, kde můžete ochutnávat a vychutnávat za ceny výhodnější než v ČR. To samé platí o nákupech - potraviny, oděvy i spotřební zboží zde nakoupíte za lepší cenu než doma.

 

Toužíte-li po nočním životě, budete uspokojeni vyhlášenými plážovými párty, DJ produkcemi, tanečními diskotékami i klubovou scénou.

Doprava: vlastní

Do místa pobytu v Nesebaru na Slunečném pobřeží můžete cestovat autem, autobusem nebo letecky.

Cesta autem z ČR vede přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko, vzdálenost (orientačně z Brna) je 1500 km / 15 hodin jízdy, z toho 90% trasy po dálnicích.
Zašleme Vám kompletní informace a doporučení k dopravě.


Luxusní varianta cesty autem (a ne o moc dražší) je s noclehem po cestě tam i zpět u Bělěhradu. Z ČR vyjedete dopoledne, k večeru jste na ubytování u Bělehradu, vyjedete ráno a odpoledne se již koupete v moři. Doporučíme Vám vhodná ubytování.

Doprava autobusem do Nesebaru, případně do Burgasu je cenově nejdostupnější způsob cestování do Bulharska (již od 1750 Kč za obousměrnou jízdenku pro děti). Cesta trvá přes 20 hodin (vč. pravidelných přestávek) podle místa odjezdu.

Jízdenky můžete zakoupit např. na těchto odkazech: www.eurotours.cz/bulharsko, www.onlinebus.cz, www.goeuro.cz


V případě, že Vaše doprava autobusem bude končit v Burgasu a nepojede do Nesebaru, zajistíme Vám dovoz a odvoz mikrobusem až přímo k ubytování (za malý příplatek nebo zdarma - podle délky pobytu).

Nejrychlejší a tím také nejpohodlnější je letecká doprava. Letět můžete z Prahy, Brna či Ostravy, případně Katowic.


Ceny zpateční letenky se pohybují od 4000 Kč. Letenky můžete zakoupit např. na www.esky.cz, goeuro.cz, skyscanner.com nebo přímo u nízkonákladových aerolinek, např.Ryanair, Smartwings, Wizzair. Případně nás kontaktujte a nákup letenek ve Vašem termínu Vám kompletně zprostředkujeme. Zajistíme Vám transfer z letiště přímo na ubytování za malý příplatek (od 45BGN, popř. zdarma, dle délky pobytu).

Pokud nemáte možnost vlastní dopravy CK zajišťuje také zájezdy autokarem. Pro dostupné termíny a kalkulaci autobusového zájezdu se prosím obraťte přímo na delegátku CK na kontaktech výše.

Ubytování: aparthotel

Ubytování v Rainbow Holiday resortu v Nesebaru na Slunečném pobřeží v perfektní lokalitě jen 5 min. pěšky od nejkrásnější pláže Černého moře Cacao Beach.

Apartmány 35-40 m2 s terasou či balkonem typu studio pro 2 až 4 osoby s dvoulůžkem a přistýlkou - rozkládací pohovkou pro jednu dospělou osobu nebo jedno až dvě děti.


Apartmány jsou vybaveny kuchyní, vlastním sociálním příslušenstvím, klimatizací a wifi připojením k internetu.

 


Bezprostředně u ubytování jsou k dispozici bazény, a dětská brouzdaliště či vířivky, s vybavením pro relax u bazénu, včetně vodního baru a dalších restaurací. Jsou zde dětská hřiště, minigolf či venkovní šachy. K dispozici je i fitness, sauna, masáže, půjčovna kol, obchod s potravinami a spotřebním zbožím a suvenýry, lékárna.

Ubytování v apartmánech, vybavených kuchyní, sociálním příslušenstvím, klimatizací, internetem, bazény, dětskými hřišti, minigolfem a dalším, jen 5 min. od pláže Cacao Beach u Černého moře.

Resort Rainbow se nachází na Slunečném pobřeží v Nesebaru, jen cca 20 min. jízdy z letiště v Burgasu.


Koupání v krásném, křišťálově čistém moři, odpočinek i aktivní relax na rozlehlé, přes 8 km dlouhé a 50 m široké pláži Cacao Beach s jemným žlutavým pískem, zvolna se svažující do moře.


Stálé počasí s teplotou kolem 30°C v průběhu celého léta s maximem slunečných dní. Široké možnosti vyžití pro všechny věkové kategorie v místě pobytu uspokojí rodiny i jednotlivce.


Přímo v Rainbow Holiday Resortu, bezprostředně u ubytování, jsou k dispozici bazény, dětské bazény a brouzdaliště s vybavením pro relax u bazénu, včetně vodního baru a dalších restaurací.


Jsou zde dětská hřiště, minigolf či venkovní šachy. Je zde k dispozici i fitness, sauna, masáže, půjčovna kol, obchod s potravinami a spotřebním zbožím a suvenýry, lékárna.

Můžete se zde stravovat za velmi výhodnou cenu, bulharská gastronomie je navíc velmi bohatá a chutná. Ceny meníček - teplých jídel začínají na cenách od 4 Leva, tj. kolem 60 Kč. Můžete se tak "rozšoupnout" i v luxusní restauraci, aniž by jste "zruinovali" svou peněženku. Zkrátka můžete si zde užít víc než doma!


Pokud tedy toužíte po gastrozážitcích, uspokojí Vás četné restaurace, kde můžete ochutnávat a vychutnávat za ceny výhodnější než v ČR. To samé platí o nákupech - potraviny, oděvy i spotřební zboží zde nakoupíte za lepší cenu než doma.


Přímo v Nesebaru najdete vyžití ve dvou skvělých akvaparcích, jedněch z největších v Bulharsku i Evropě, každý z obou akvaparků (Aqua Paradise i Action Aquapark) je od ubytování vzdálen jen 3,5 km a můžete se k nim jednoduše dostat vláčkem, který jezdí mezi resortem a akvaparky.


Stejně tak se můžete dostat i do historického Nesebaru, který je unikátní památkovou městskou rezervací, chráněnou celosvětovou organizací UNESCO. Přivítají Vás zde malebné uličky, historické stavby s typickým kamenným přízemím a dřevěným patrem a byzantské památky z 5. a 6. století, zaujmou Vás i místní trhy a malebné hospůdky s dobrotami, které musíte ochutnat.


K procházkám láká promenáda podél moře nebo zde můžete zlepšovat svou kondici na in-line bruslích, k aktivnímu vyžití slouží sportoviště (tenisové kurty, hřiště), k adrenalinové zábavě četné vodní atrakce u moře.


Toužíte-li po nočním životě, budete uspokojeni vyhlášenými plážovými párty, DJ produkcemi, tanečními diskotékami i klubovou scénou. Zkrátka akce v plném proudu až do rozbřesku!

 

Bulharsko je členskou zemí Evropské unie se stabilní bezpečnostní situací a dobře fungující ekonomikou. Letoviska jsou zcela bezpečná ve kteroukoliv denní i noční hodinu. 

Místní lidé jsou přátelští, přívětiví a i když neumíte cizí jazyky, vždy se domluvíte. V Rainbow resortu se na recepci domluvíte česky a v případě potřeby Vám bude na místě k dispozici delegát.

 

 

Hodnocení

Žádné hodnocení


Dotazy

Napsat nový dotaz
Žádné dotazy
  
  
PROVOZOVATEL
ILT MARKETING s.r.o
IČO:06224334
Cyrilská 508/7, Trnitá
BRNO - 602 00