I Love Travel

novinka 2denní pobyt v unikátním 4* hotelu In Spirit v Beskydech

 •  
00 hodnocení
6490 Kč KOUPIT ZA 4490 Kč
22

Obsah balíčku

 • 1 noc pro DVA v luxusním pokoji Spa&Wellness s balneo vanou
 • Strava: Polopenze
 • Bohaté snídaně z lokálních surovin
 • 1× tradiční večeře pro 2 osoby (např. pečené koleno, strapačky, halušky) nebo hodnotový voucher na jídlo v hodnotě 250 Kč,
 • 1× 90min. privátní hotelový wellness na pokoji (parní sauna nebo infrasauna pro oba)
 • 1× pivní koupel přímo na pokoji v luxusní kamenné vaně pro oba
 • 1× 45min. vstup do relaxační solné jeskyně s TV nebo audio programem pro oba
 • 1× láhev vína na pokoji jako pozornost
 • VIP prodloužený check out do 11:30 hodin
 • WiFi připojení,
 • Parkování zdarma.

podmínky

 • Platnost voucheru jeden rok až do 30.9.2023 (mimo Vánoce a Velikonoce)
 • Termín si zamluvte co nejdříve po obdržení voucheru na e‑mailu recepce@inspirithotel.cz – při rezervaci je nutné přiložit kód voucheru a uvést název akce, další informace na tel. +420 601 171 083
 • Ubytovací turistický poplatek je zahrnut v ceně voucheru
 • Zvýhodněné ceny (rezervace dle volných kapacit, doporučujeme provést předem při rezervaci pobytu)
 • Domácí zvířata nejsou povolena
 • Wi-Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Kde uplatnit

hotel Inspirit
Pivovarská 6
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
+420 601 171 083
Velká mapa

Vítáme Vás v pivovarském resortu a našem novém designovém hotelu

In Spirit**

Toužíme inspirovat, překvapovat, sdílet náš pohled na svět a hlavně nabídnoutklientům luxusní pobyt naplněný lázeňskými procedurami, gastronomickým zážitkem, vynikajícím pivem, čokoládou a atmosférou srdce Valašska s jeho přírodou, valašským folklórem a rožnovskými hodinami, které již dávno nebijí smutně.

Z ruiny bývalého Rožnovského pivovaru s historií od roku 1712 jsme vybudovali opět místo, kde se vaří nejlepší pivo v republice a které je podle tisíce spokojených klientů ideálním místem relaxace a odpočinku, na které se rádi vracejí.

Každý pokoj našeho hotelu je jiný a nezaměnitelný, každý nese svůj příběh. Nechte se vtáhnout do atmosféry antiky nebo můžete strávit noc u Aztéků. Máte rádi starověký Egypt nebo rozkvetlé sakury Japonska? Nebo jste milovníci Indie či Tibetu?

Zážitkový hotel s designovými pokoji

Tohle místo má atmosféru – hotel je totiž vybudován z bývalého Rožnovského pivovaru

Pro vás zde bude připraven pokoj typu Standard, který je krásně zařízený a doplněný designovými prvky z Bali. Samozřejmostí je televize, trezor, varná konvice a minibar s vinotékou, k dispozici je tu i Wi-Fi, abyste fotky z pobytu mohli poslat Vašim přátelům. Ke každému pokoji patří vlastní koupelna.

Balíček pro DVA obsahuje:

 

 • 1 noc pro DVA v luxusním pokoji Spa a Wellness s balneo vanou a saunou
 • 1× tradiční večeře pro 2 osoby (např. pečené koleno, strapačky, halušky) nebo hodnotový voucher na jídlo v hodnotě 250 Kč,
 • 1× 90min. privátní hotelový wellness na pokoji (parní sauna nebo infrasauna pro oba)
 • 1× pivní koupel přímo na pokoji v luxusní kamenné vaně pro oba
 • 1× 45min. vstup do relaxační solné jeskyně s TV nebo audio programem pro oba
 • 1× láhev vína na pokoji jako pozornost
 • VIP prodloužený check out do 11:30 hodin
 • WiFi připojení,
 • Parkování zdarma.

 

 

Pozn.:VOLNÉ KAPACITY SLUŽEB VČ.UBYTOVÁNÍ OVĚŘÍTE NA RECEPCI hotelu Inspirit EMAILEM VIZ KDE UPLATNIT

Skvělé jídlo v pivovarské hospůdce i oceňované restauraci Málek

V ceně všech balíčků je chutná polopenze – můžete se těšit na bohaté snídaně z lokálních surovin, které jsou spojeny s ochutnávkou bio produktů a místních farmářských výrobků. K večeři pečené koleno nebo jídlo z aktuální nabídky v pivovarské hospůdce.

Wellness služby

Dopřejte si více duševní a fyzické rovnováhy v našem wellness centru. Neopakovatelné momenty můžete prožít v našem wellness centru během celého roku bez ohledu na roční období.

 

Pro milovníky saun jsme připravili finskou saunu, která umožní prohřátí celého těla. Prohřátí v sauně napomáhá zklidnění a upevnění zdraví. Saunování přispívá k zvýšení odolnosti proti virózám, odstraňuje migrénové bolesti a vede k osvěžení a uklidnění, k ústupu tísnivých pocitů, nervozity a neklidu.

Hotelové zážitky 

Relaxace v solné jeskyni - Sankalka

Naše chování a rozhodování je z 95% řízeno našim podvědomím. Sankalka je prastará relaxační technika himalájských mistrů, díky které se do podvědomí člověka ukládají vysokovibrační slova a vysokovibrační vize. Tato jogínská technika Vám dokáže výrazně zlepšit schopnost rozhodovat se pozitivně zejména v náročných situacích a současně dokáže vytvářet pozitivní budoucnost. Během 20-ti minutové relaxace se budete cítit mimořádně nabití jako po hlubokém spánku.

Sufijské cvičení

Jednoduché, nenáročné, ale dynamické 40-ti minutové cvičení starých sufijců, které Vám rozproudí vlastní energie v těle, uvolní se klouby a navíc se otevřeme krásným energiím vděčnosti. Budeme aktivovat  harmonický princip příjímání a dávání, zažijete pocit bezpodmínečné radosti. Na závěr se ponoříme do krátké meditace.

 

OKOLÍ

Beskydy jsou právem označovány za jeden z turistických rájů. Nevíte kam vyrazit s dětmi na výlet? Chcete uniknout z ruchu města do překrásné přírody a strávit nezapomenutelné chvíle s přáteli? Turistika v Beskydech je přesně to, co hledáte.

 

 

Od Těšínských Beskyd až po Javorníky na Valašsku jsou pro pěší výlety připraveny desítky kilometrů dobře značených turistických tras, ze kterých jsou překrásné výhledy do horských údolí.

 

video: Jakub Hutyra

V blízkosti hotelu se nachází cyklostezka. Cca 20 km dlouhý okruh na Radhošť (1129 m n.m.) se známou sochou Radegasta. Po horském hřebeni můžete pokračovat až na Pustevny, ze kterých sejdete zpět. Z nedaleké Dolní Bečvy si cestu zkrátíte o 4 km.

Za návštěvu jistě stojí i nová Stezka v oblacích, která nabízí krásné výhledy 

 

Na vyhledávanou Čeladnou vede krásná stezka dlouhá 13 km. Další naučné stezky s různorodou tematikou vás zavedou do míst, které jsou neodmyslitelně spjaty s osobnostmi jako Leoš Janáček, Fr. Palacký, T. G. Masaryk a další. Významná turistická lákadla v Beskydech jsou i Čertův mlýn, Jahodná nebo Palkovické hůrky a pochopitelně Lysá Hora.

 

Beskydy jsou proslulé také vynikajícími regionálními pochoutkami. Ty můžete ochutnat i v naší hotelové restauraci. Regionální minipivovary nabízí skvělé pivní speciály a vyhlášená je také tradiční pálenka. Bohatou tradici a zvyky místních obyvatel tady můžete potkat na každém kroku. Zažijete zde nezapomenutelné chvíle, pro které se budete rádi vracet zpět.

 

TIPY NA VÝLETY

 

Valašské muzeum v přírodě – Rožnov pod Radhoštěm – 2. nejstarší skanzen v Evropě
Gibon park Rožnov pod Radhoštěm – zábavní park – lanové centrum, obří lanovka, dětský park, minigolf, zorbing, čtyřkolky, lukostřelba, trenažery (býk, silové aj.)
Rozhledna Súkenická – leží 952 m. n. m. v blízkosti česko–slovenských hranic. Rozhledna je 27 metrů vysoká a je sní výhled na Vsetínské vrchy, Beskydy, Radhošť, Lysou horu a při jasném počasí až k Tatrám

Radhošť – hora, na nichž se nachází slavná socha boha Radegasta, kaple a sousoší sv. Cyrila a Metoděje
Pustevny – pustevnám dominují dřevěné stavby od slavného architekta Dušana Jurkoviče,

Pustevny jsou také křižovatkou turistických tras – Čertův mlýn, Radegast aj.
Technické muzeum Kopřivnice – muzeum českého výrobce vozidel TATRA
Karlovské muzeum – muzeum s kostelíkem zachycující charakteristický obraz lidí zdejšího rázovitého života
Čeladná - s golfovým hřištěm

 

ZIMNÍ SEZÓNA 2022/2023

Zimní období je specifické pro své sporty. Na hory nemusíte vyrážet jen do zahraničí. V okolí můžete využít mnoha sjezdovek a upravených běžeckých tras:

Nejznámějším areálem je Areál SKI Bílá. Součástí lyžařského střediska je snowpark a některé ze sjezdovek jsou vybaveny umělým osvětlením pro večerní lyžování.

 

Lyžařské středisko Pustevny se nachází v přímé blízkosti Rožnova pod Radhoštěm a je největším lyžařským areálem Beskyd.

 

SKI areál U Sachovy studánky na Horní Bečvě – lyžařské vleky jsou vhodné k rekreačnímu lyžování rodin s dětmi. Nabízí výuku lyžování, půjčovnu a ski servis, lyžařskou školku. Areál je uměle zasněžován.

Lyžařský areál Solisko – nabízí tři lyžařské vleky.

Běžecké trasy nabízejí dva okruhy v délce 20 a 30 km.

 

Lázně zcela nového druhu

 

Velkým lákadlem pro turisty jsou také Rožnovské pivní lázně. Jedná se o lázně zcela nového druhu. Snaží se skloubit prvky alternativního léčitelství vycházejícího z prastarých technik starých Egypťanů a východních kultur s běžnými i méně běžnými lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy. Díky osobním zkušenostem v lázních hluboce věří, že pouze skrze dosažení harmonie těla a duše lze žít šťastný život v lásce, radosti, zdraví, hojnosti a prosperitě. Tak je nezapomeňte během svého pobytu také navštívit. 

Hodnocení

Žádné hodnocení


Dotazy

Napsat nový dotaz
Žádné dotazy
  
  
PROVOZOVATEL
ILT MARKETING s.r.o
IČO:06224334
Cyrilská 508/7, Trnitá
BRNO - 602 00